Ariana Fejzullahu na prezanton me nënën e saj, duken si dy pika uji

Ariana Fejzullahu publikoi disa foto nga njĂ« dasmĂ«. E duket se kanĂ« marrĂ« pjesĂ« bashkĂ« me famijle, pasi ajo publikoi edhe njĂ« video tĂ« nĂ«nĂ«s sĂ« saj, shkruan Billbordi.net ”Mamasita” shkruan ajo krahas videos ku shihet nĂ«na e saj e rregulluar dhe nĂ« sallonin e dasmĂ«s. Ariana i paska ngjarĂ« nĂ«nĂ«s pasi duken shumĂ« tĂ« …

Me këtë fustan të ngushtë, Ariana mori gjithë vëmendjen e dasmorëve

Ariana Fejzullahu Ă«shtĂ« bashkĂ«shortja e kĂ«ngĂ«tarit tĂ« mirĂ«njohur shqiptar, Ermal Fejzullahut. Ata tĂ« dy janĂ« martuar para disa vitesh dhe tani kanĂ« katĂ«r fĂ«mijĂ«, tri vajza dhe njĂ« djalĂ«. Ariana Ă«shtĂ« shumĂ« aktive nĂ« rrjetet sociale ku bĂ«n postime nga mĂ« tĂ« ndryshmet. Ajo se fundmi ka marrĂ« pjesĂ« nĂ« njĂ« dasmĂ«, nga atje ajo …