Ardit Gjebrea u bën dedikimin emocionues fëmijëve: Rrituni sa të doni, prapë dy beba do jeni

Producenti i njohur Ardit Gjebrea, është një nga personazhet më të dashur nga publiku shqiptar, ai është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku ndan vazhdimisht momente të ndryshme nga jeta e tij. Pak minuta më parë, Arditi ka ndarë një foto të dy fëmijëve të tij, Annës dhe Jonit. Ky i fundi jeton në SHBA …

E humbi nënën katër vite më parë, Ardit Gjebrea prekë të gjithë me mesazhin emocional

Për Ardit Gjebrean, sot është një datë e zymtë, sot janë bërë 4 vite që kur Ardit Gjebrea e humbi nënën e tij. Në këtë datë kur ai humbi gjysmën e tij padyshim nuk do të mungonte një dedikim, përmes rrjeteve sociale ai ka prekur me fjalët. “U zgjova sot dhe imagjinova të dilte nga …