Arbana Osmani habit me deklaratën e saj: Do e lë prezantimin, kjo është puna e re që do të filloj

Arbana Osmani ka marrĂ« vĂ«mendjen e tĂ« gjithĂ«ve me njĂ« postim tĂ« bĂ«rĂ« sĂ« fundmi nĂ« Instastory. Ajo ka publikuar njĂ« video ku ka bashkĂ«ngjitur momente nga mĂ« tĂ« bukurat nga pushimet familjare. Arbana ka treguar se i pĂ«lqen tĂ« merret me montazh dhe se pĂ«r kĂ«tĂ« profesion do e linte dhe prezantimin. “Do e …

Flori Mumajesi, Arbana Osmani dhe Eduarti bëhen bashkë, zbulohet projekti i madh që po përgatisin, dalin në dritë detajet e para

Flori Mumajesi dhe çifti Arbana Osmani-Eduart Grishaj po vijnĂ« me njĂ« projekt. Sigurisht nuk bĂ«het fjalĂ« pĂ«r njĂ« bashkĂ«punim muzikor, por pĂ«r diçka qĂ« ka lidhje me kĂ«ngĂ«n, ‘Festivali i KĂ«ngĂ«s nĂ« Radio Televizionin Shqiptar’. Prej vitesh tashmĂ« Festivali Ă«shtĂ« drejtuar nga njerĂ«z tĂ« ndryshĂ«m tĂ« medias. Dy vite mĂ« parĂ« nga Vera Grabocka me …

Ja cila është frika më e madhe e Arbana Osmanit

Moderatorja e njohur Arbana Osmani ka rrĂ«fyer pĂ«r ndjekĂ«sit e saj nĂ« Instagram, frikĂ«n mĂ« tĂ« madhe qĂ« ka pĂ«r fĂ«mijĂ«t e saj, shkruan Billbordi.net Gjithçka nisi nga pyetja e njĂ« ndjekĂ«sji nĂ« Ask a Question nĂ« Instagram, i cili ishte kureshtar nĂ«se kanĂ« qenĂ« tĂ« vĂ«shtira vitet e adoleshencĂ«s pĂ«r tĂ«, moderatorja tregoi se …

Në muajt e fundit të shtatzënisë, Arbana ndan detaje: Po shtoj peshë çdo ditë

NdonĂ«se Ă«shtĂ« nĂ« muajt e fundit tĂ« shtatzĂ«nisĂ«, moderatorja Arbana Osmani vijon tĂ« jetĂ« mjaft aktive nĂ« rrjetet sociale, shkruan Billbordi.net SĂ« fundmi ajo ka bĂ«rĂ« edhe njĂ« bisedĂ« me ndjekĂ«sit e saj ku zbuluar mĂ« shumĂ« detaje rreth shtatzĂ«nisĂ«, njĂ« ndjekĂ«se e pyeti moderatoren pĂ«r nepset qĂ« ka, teksa Ă«shtĂ« nĂ« muajt e fundit …