Antonela e “PĂ«rputhen” frymĂ«zohet nga reperi Unikatil

KĂ«ngĂ«t e artistĂ«ve shpesh herĂ« janĂ« frymĂ«zim pĂ«r disa nga fansat e tyre. Nga kĂ«ngĂ«tari Unikkatil duket se Ă«shtĂ« frymĂ«zuar edhe ish-konkurrentja e “PĂ«rputhen”, Antonela Berisha. Ajo nĂ« njĂ« postim nĂ« “Instagram” ndau disa fotografi, ku sipĂ«r tyre shkroi disa vargje tĂ« kĂ«ngĂ«s sĂ« titulluar ‘VetĂ«besim’ tĂ« reperit ”UnĂ« qĂ«ndroj vazhdoj vetĂ«s i besoj, mendimet …

Antonela e Përputhen habit me pozën e fundit si modele nga bregdeti

Antonela Berisha Ă«shtĂ« duke e shijuar sezonĂ«n verore duke e vizituar edhe bregdetin. Prej atje, ish banorja e “Big Brother VIP” po sjell foto tĂ« ndryshme pĂ«r fansat. SĂ« fundi, ka vĂ«nĂ« nĂ« pah linjat e saj me poza si modele nga bregdeti. “Ik nĂ« perĂ«ndim tĂ« diellit”, kishte shkruar biondina derisa pranoi mijĂ«ra pĂ«lqime …

ÇfarĂ« ndodhi? Ish-konkurentja e njohur e PĂ«rputhen pĂ«rfundon nĂ« det me rroba

Dikur ishte kryefjala e mediave rozĂ« pĂ«r deklaratat e saj nĂ« PĂ«rputhen dhe Big Brother, sot komentohet pĂ«r paraqitjen e saj nĂ« rrjetet sociale. Nuk kanĂ« qenĂ« tĂ« pakta postimet e nxehta tĂ« Antonela BerishĂ«s gjatĂ« kĂ«saj periudhe. E kemi parĂ« tĂ« pozojĂ« me bekini, por me rroba nĂ« det jo, sĂ« fundmi ka marrĂ« …

Antonela e PĂ«rputhen i kthehet keq ndjekĂ«ses pas komentit pĂ«r pamje: “E kemi parĂ« bukurinĂ« tĂ«nde”

PjesmarrĂ«sit nĂ« reality show mĂ« tĂ« famshĂ«m nĂ« ShqipĂ«ri, PĂ«rputhen po vazhdojnĂ« tĂ« pĂ«rfliten shumĂ« nĂ«pĂ«r media. Ish konkurrentja e PĂ«rputhen, Antonela Berisha publikoi njĂ« video krahas sĂ« cilĂ«s shkruante: “UnĂ« kur shoh videot nĂ« “Big Brother”, duke bĂ«rĂ« disa mimika me fytyrĂ«. NĂ«rkohĂ« zĂ«ri nĂ« sfond thotĂ«: “Paskam ndenjur shumĂ« bukur. S’e paskam tepruar …

Antonela Berisha sapo konfirmoi lidhjen? Kjo është dhurata që i bëri mbrëmë i dashuri

Antonela Berisha ish konkurrentja qĂ« bĂ«ri bujĂ« nĂ« PĂ«rputhen sĂ« fundi morri vĂ«mendjen e tĂ« gjithve. Me njĂ« postim nĂ« Instastory ajo zgjoi dyshimet se sapo e konfirmoi lidhjen e saj tĂ« dashurisĂ«, shkruan Billbordi.net E si duket kjo lidhje po bĂ«het cdo ditĂ« e mĂ« serioze, e kjo nĂ« bazĂ« tĂ« veprimeve qĂ« Antonela …

Pas aludimeve pĂ«r shtatzĂ«ninĂ« Antonela e thotĂ« hapur: ËshtĂ« bebi im

Antonela Berisha Ă«shtĂ« ndĂ«r personazhet mĂ« tĂ« pĂ«rfolura e kjo si rezultat i pjesĂ«marrjes sĂ« saj nĂ« programin e dashurisĂ« PĂ«rputhen, shkruan Billbordi.net Ajo merr vĂ«mendje mĂ« secilin postim qĂ« bĂ«n nĂ« rrjetin social Instagram. SĂ« fundi ajo ka reaguar nĂ« lidhje me lajmet pĂ«r njĂ« shtatzĂ«ni tĂ« mundshme tĂ« saj. “Antonela shtatzĂ«nĂ«? Ja ku …

Antonela merr vëmendje me barkun në foton e fundit, shtohen dyshimet

Antonela Berisha ish-konkurrentja e Perputhen publikoi njĂ« foto tĂ« re, shkruan Billbordi.net MirĂ«po faqja e njohur qĂ« nxjerr te pazbuluarat, Vipat e Bllokut publikuan kĂ«tĂ« foto duke rrumbullaksuar barkun e madh. Nuk dihet nĂ«se Antonela vetĂ«m ka shtuar peshĂ« apo ka dicka tĂ« re dhe me teper. Ndryshe, ajo po shijon pushimet nĂ« bregdet ku …

Nga bregdeti në mbrëmje, Antonela duket kaq atraktive

Ish konkurrentja e njohur e PĂ«rputhen dhe Big Brother Vip, Antonela Berisha po shijon pushimet e saj verore nĂ«n shoqĂ«rin e saj, shkruan Billbordi.net Nga atje nuk kursehet pĂ«r tĂ« sjell foto atraktive e poashtu provokuese. SĂ« fundmi publikoi njĂ« foto ku shihet si Ă«shtĂ« rregulluar pĂ«r kĂ«tĂ« mbrĂ«mje. Me fustanin e ngushtĂ« ajo po …