Angela Martini shtrihet në spital, çfarë ndodhi?

Angela Martini ka vite që është vendosur në Itali me bashkëshortin dhe djalin e tyre. Modelja shqiptare së fundi si duket nuk është mirë me shëndetin. Bukuroshja brune ka postuar një InstaStory derisa ka qenë duke marr infuzion, shkruan Kosovarja. Duke mos dhënë më shumë detaje nuk dihet se nga çfarë po ankohet por i …