Andi shfaqet i penduar, ja deklarata e tij për ish të dashurën Melisën

Andi Shehi po vazhdon tĂ« jetĂ« emri mĂ« i klikuar kohĂ«ve tĂ« fundit. Kjo sepse si pjesĂ«marrĂ«s nĂ« “PĂ«rputhen” bĂ«ri bujĂ« tĂ« madhe, e nami u bĂ« me bashkimin e tij dhe MelisĂ«s, shkruan Billbordi.net Ish-konkurrenti shqiptar doli çift me Melisa Lleshi por pĂ«rralla e dashurisĂ« mbaroi shumĂ« shpejt. I ftuar nĂ« emision, Andi hapi …

Pas ndarjes nga Andi, Melisa e Përputhen shfaqet kaq e afërt me këtë mashkull

Melisa Lleshi kĂ«ngĂ«tarja e ish konkurrentja e PĂ«rputhen Ă«shtĂ« mjaftĂ« e pĂ«rfolur ne mediat rozĂ« kohĂ«ve tĂ« fundit. Kjo edhe pĂ«r shkak tĂ« ndarjes sĂ« saj nga Andi Shehu. Por si duket Melisa tashmĂ« e ka lĂ«nĂ« pas krahĂ«ve gjithĂ« situatĂ«n me Andin dhe Ă«shtĂ« fokusuar muzikĂ«s plotĂ«sisht por edhe diçkaje tjetĂ«r si duket. Kjo …