Ana Lleshi vesh fustan shumë të shkurtër, e “nxehë” Instagramin

Ana Lleshi ka qenë një prej konkurenteve më të përfoluara sa ishte pjesë e emisionit të dashurisë “Përputhen”, për shkak njojes që filloi me Fatjonin e pastaj dhe Atdheun, shkruan Billbordi.net Ajo ka qenë larg nga mediat qe një kohë të gjatë, ka kohë që nuk ka dalë nëpër intervista për të shpalosur më shumë …