Almeda zbulon moshën kur është lidhur me Tolgahan Sayisman: “O Zot sa e vogël kam qenë”

Ish-Missi shqiptar Almeda Abazi, e cila prej vitesh është e martuar me Tolgahan Sayisman, ka folur rreth njohjes me aktorin e njohur turk. Almeda dhe Tolgahan, të cilët tashmë janë prindër të dy fëmijëve, janë njohur ku modelja shqiptare ishte vetëm 20 vjeç, këtë e ka zbuluar vetë Almeda gjatë një bisede me ndjekësit e …

Almeda Abazi dhe Tolgahani shkojnë për pushime në Shqipëri, dalin pamjet

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar, ish missi dhe aktori turk janë tashmë prindër të dy fëmijëve, një djali dhe vajze, së fundmi, ata kanë zbuluar se ndodhen në Shqipëri. Ka qenë Almeda, e cila ka ndarë një fotografi krah partnerit në Dajt. Kujtojmë që gjatë një interviste që …