Nënë për herë të tretë? Alketa Vejsiu flet hapur dhe zbulon dëshirën e saj të madhe

Alketa Vejsiu Ă«shtĂ« njĂ« nga personazhet mĂ« me influencĂ« tĂ« ekranit shqiptar. Ajo Ă«shtĂ« shembull pĂ«r tĂ« gjitha moshat, nga vajzat e reja deri te nĂ«nat me fĂ«mijĂ«. Si pasojĂ«, moderatorja jep herĂ« pas here kĂ«shilla nĂ« rrjetet sociale. SĂ« fundmi, ajo ka zgjedhur tĂ« bĂ«jĂ« njĂ« mini-intervistĂ« nĂ« Instastory dhe padyshim pyetjet kanĂ« qenĂ« …

U nis për udhëtim, Alketa Vejsiut i ndodh e papritura, i kërkon ndihmë fansave

Moderatorja Alketa Vejsiu ka ndarĂ« pĂ«r ndjekĂ«sit e saj njĂ« situatĂ« tĂ« sikletshme. Me anĂ« tĂ« njĂ« postimi nĂ« rrjetet e saj sociale, Vejsiu shkruan se prej 4 ditĂ«sh i ka humbur valixhja transit nĂ« VjenĂ« dhe se ka mbetur pa rroba. Ndaj, pĂ«r shkak se nuk Ă«shtĂ« pĂ«rballur mĂ« parĂ« me njĂ« situatĂ« tĂ« …

‘I ngjaj babit, mami mĂ« kritikon’, flet vajza e Alketa Vejsiut

Nikol Nelo, vajza e moderatores sĂ« njohur Alketa Vejsiut bĂ«ri bujĂ« me daljen e saj tĂ« parĂ« nĂ« rrjete sociale, duke qenĂ« se moderatorja ka preferuar gjithmonĂ« ta mbajĂ« familjen e saj larg syve tĂ« publikut. Nikol ka bĂ«rĂ« dhe njĂ« bashkĂ«bisedim me ndjekĂ«sit sot duke zbuluar mĂ« shumĂ« pĂ«r veten. Bukuroshja u shpreh se …

Vajza e Alketa Vejsiut merr vendimin e papritur: E detyroj nëna?

Nuk ka shumĂ« kohĂ« kur vajza e Alketa Vejsiut e bĂ«ri publik instagramin dhe menjĂ«herĂ« mori vĂ«mendje nga 20 mijĂ« persona. Kaq mjaftoi dhe ajo u bĂ« kryefjalĂ« e mediave rozĂ« teksa ndante edhe foto provokuese pĂ«r çka edhe komentohej. Por siç duket pĂ«r Nikol, tĂ« qenit fytyrĂ« publike nuk paska qenĂ« aq e thjeshtĂ« …

Pasi tërhoqi vëmendjen e të gjithëve, vajza e Alketa Vejsiut merr vendimin e papritur

Nikol Nelo, vajza e moderatores sĂ« njohur Alketa Vejsiu mori vĂ«mendje tĂ« madhe pak muaj mĂ« parĂ« pasi bĂ«ri daljen e saj tĂ« parĂ« nĂ« rrjetet sociale, shkruan Billbordi.net Dhe duke pasur parasysh qĂ« Alketa ka preferuar gjithmonĂ« ta mbajĂ« familjen e saj larg syve tĂ« publikut, Nicol sigurisht qĂ« i ktheu tĂ« gjithĂ« sytĂ« …