Pa pikë grimi, kështu duket fytyra e vërtetë e Azrës nga seriali ‘Mos ma lësho dorën’

Alina Boz, është njëra nga aktoret më të kërkuara turke. Pjesëmarrja e saj në telenovela me role kryesore, e ka bërë atë ndër personazhet më të kërkuara. Ajo u bë e njohur me rolin e Hazallit në serialin Parampaça, që pati një sukses të madh deri te kufijtë shqiptarë. “Hazall” gjithmonë është shquar për bukurinë …

Sërish bëhen bashkë “Azra” e “Xhenku” nga seriali ‘Mos ma lësho dorën’

Seriali ‘Mos ma lësho dorën’ mori pelqimin e të gjithëve gjatë kohës së transmetimit të tij, ai për publikun shqiptar u transmetua në RTV21. Në rolet kryesore në këtë serial ishin dyshja e njohur e kinematografisë turke, Alp Navruz në rolin e “Xhenkut” dhe Alina Boz në rolin e “Azres”. Interesimi i fansave për këta …