Miriam Cani bën dedikimin e veçant për Alban Skenderaj

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë padyshim një ndër çiftet më të dashura të showbizit shqiptar. Megjithëse janë goxha aktivë në rrjetet sociale, ata rrallë herë ndajnë poza krah njeri tjetrit por ama kur postojnë sigurohen që të jenë dedikime të ëmbla dashurie. Së fundmi, Miriami ka publikuar në InstaStory një foto të Albanit i …

Këngëtari i njohur i dha fjalën Romeos së do i këndoj në dasmë

Romeo Veshaj humoristi dhe moderatori i njohur e gjeti këngëtarin për dasmën e tij kurdo që kjo të ndodhë, shkruan Billbordi.net Në një foto bashkë me Alban Skenderaj ai shkroi: ”Më dha fjalën se do më këndoj në dasmë” shkruajti Romeo. Këngëtarin e gjeti derisa nuk dihet a e ka gjetur nusen, apo eshte duke …