Adrola Dushi merr titullin e rĂ«ndĂ«sishĂ«m nĂ« vendlindje: ‘Nder dhe privilegj i jashtĂ«zakonshĂ«m’

Modelja bukuroshe Adrola Dushi ka marrĂ« titullin e rĂ«ndĂ«sishĂ«m nĂ« vendlindjen e saj, ajo Ă«shtĂ« vlerĂ«suar ditĂ«n e sotme me StemĂ«n e ArtĂ« tĂ« BashkisĂ« MirditĂ«. Lajmin e ka bĂ«rĂ« tĂ« ditur vetĂ« Adrola, teksa ka publikuar nĂ« Instagram disa foto nga ceremonia. “Nuk gjej fjale per te shprehur sa e perulur dhe e emocionuar …

Adrola Dushi thjesht po shkëlqen në fotot e fundit, ja ndryshimi i fundit

Adrola Dushi si me grim dhe pa grim duket mbresĂ«lĂ«nĂ«se, kĂ«tĂ« e ka dĂ«shmuar vazhdimisht nĂ« shumĂ« paraqitje tĂ« sajat, ajo herĂ« pas here Ă«shtĂ« pjesĂ« e ekranit dhe pa dyshim qĂ« i duhet tĂ« duket e bukur dhe e kuruar. PĂ«r paraqitjet e saj ka treguar shpesh se bashkĂ«punon me Kacin, Sellmen dhe Valdrin …

E njihni këtë vogëlushe? Sot ajo është një ndër vajzat më të bukura të ekranit shqiptar dhe jo vetëm

QĂ« ajo Ă«shtĂ« shumĂ« e bukur, pĂ«r kĂ«tĂ« fansat nuk kianĂ« asnjĂ« dyshim, por kĂ«tĂ« na e vĂ«rtetojnĂ« edhe fotot nga fĂ«mijĂ«ria e saj. BĂ«het fjalĂ« pĂ«r modelen Adrola Dushi e cila kohĂ« mĂ« parĂ« nĂ« ka prezantuar veten e saj kur ishte fĂ«mijĂ«. Ajo qĂ« vihet re Ă«shtĂ« se Adrola njihet menjĂ«herĂ« pasi gĂ«zon …

Adrola Dushi merr vëmendje me fotot në fustanin e kuq plot stil

Modelja shqiptare vazhdon tĂ« merr vĂ«mendje me imazhet qĂ« sjell pĂ«r fansat. Ashtu siç di ajo mĂ« sĂ« miri me stilin e saj, Adrola Dushi, u komentua edhe kĂ«tĂ« herĂ«. NĂ« faqen e saj zyrtare tĂ« Instagram bukuroshja ka postuar fotografi tĂ« reja ku Ă«shtĂ« shfaqur veshur nĂ« tĂ« kuqe. “Krishtlindjet e hershme”, kishte shkruar …

Adrola mahnit nga pushimet me vallëzim e me format e saj (VIDEO)

Modelja e njohur Adrola Dushi shpesh Ă«shtĂ« konsideruar si njĂ« ndĂ«r femrat mĂ« tĂ« bukura shqiptare. Bukuria e saj natyralĂ« merrĂ« vĂ«mendje ku do qĂ« ajo paraqitet, shkruan Billbordi.net SĂ« fundmi ajo ka publikuar njĂ« video nga pushimet e ka marrĂ« shumĂ« komente. Duke shijuar muzikĂ«n ajo na tregon edhe veshjen e format e saj./Billbordi.net/ …

Ja çfarë bën Rezart Veleshnja me fustanin e Adrola Dushit (VIDEO)

Rrezart Veleshnja njihet pĂ«r humorin e tij ne Portokalli e pastaj edhe me pjesemarrjen e tij ne Shiko Kush Luan e ne shume filma shqiptar, shkruan Billbordi.net E pĂ«r tĂ« realizuar humor njihet, njĂ« tĂ« tillĂ« e ndihmoi edhe Adrola Dushi. Pasi modelja Adrola Dushi kishte veshur njĂ« fustan me krahĂ« Rrezartit i dukej si …