Shumë romantikë, kështu e shijojnë perëndimin Fifi dhe Adisi

Ata tĂ« dy janĂ« çifti mĂ« i pĂ«rfolur aktualisht, Fifi dhe Adisi, janĂ« dyshja qĂ« vonĂ« pranuan qĂ« janĂ« nĂ« lidhje dashurie. Ani pse pĂ«r njĂ« kohĂ« tĂ« gjatĂ« e mbajtĂ«n fshehtĂ«, tani tĂ« dy po shijojnĂ« nĂ« maksimum romancĂ«n e tyre. NdonĂ«se Fifi Ă«shtĂ« shumĂ« e angazhuar nĂ« koncerte, ajo prapĂ« se prapĂ« gjen …

Fifi dhe Adisi do martohen së shpejti? Deklarata e fundit i surprizoi të gjithë

KĂ«ngĂ«tarja e njohur nga Kosova, Fifi, ka surprizuar jo pak me njĂ« deklaratĂ« tĂ« bĂ«rĂ« nĂ« rrjetet sociale duke lĂ«nĂ« tĂ« kuptohet se ajo dhe partneri i saj, Adis Patushi po mendojnĂ« tĂ« hedhin njĂ« hap tĂ« rĂ«ndĂ«sishĂ«m siç Ă«shtĂ« martesa. Edhe pse nuk kanĂ« ende njĂ« vit bashkĂ«, Fifi Ă«shtĂ« shprehur se ka gjetur …