Surprizon Floriana Garo, pasi u shpreh e pakënaqur me Lulzim Bashën, bën lëvizjen e papritur (FOTO)

Moderatorja Floriana Garo ka treguar sot përmes një postimi në rrjetet sociale se i është bashkuar ‘Foltores’ së ish-kryeministrit Sali Berisha që po mbahet në Tiranë.

Garo u shfaq si zëdhënëse e Partisë Demokratike gjatë fushatës për zgjedhjet e 25 Prillit. Mirëpo pas përfundimit të fushatës, Floriana garo nuk i fshehu pakënaqësitë e saja ndaj Bashës.

E ftuar pak kohë më parë në emisionin ‘Opinion’, Garo u shpreh se Basha duhet t’i bënte gjërat më me etikë dhe transparencë, gjë që sipas ish-zëdhënëses nuk ka patur.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.