Sot është ditë e veçantë për familjen e Shyhrete Behlulit

Sot është ditë e veçantë në familjen e këngëtares së mirënjohur të kënëgës popullore, Shyhrete Behluli.

Mbesa e saj e vogël Matina feston 1 vjetorin e lindjes, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja e ka uruar vogëlushen përmes një InstaStory duke postuar një fotografi të bukuroshes dhe e ka uruar me disa fjalë të veçanta.

“Urime ditëlindja e parë, o mjalta jonë”, kanë qenë fjalët e Shyhretes në mbishkrimin e fotografisë.

Urimi për ditëlindjen e parë nuk ka munguar as nga e ëma Learta, e cila ka postuar një fotosesion përrallor për të bijën.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.