“S’kam nerva të gatuaj dhe nuk di!” Grida Duma rrëfim ndryshe jashtë politikës

Nënkryetarja e Partisë Demokratike, Grida Duma, ishte ditën e sotme në emisionin “Goca dhe Gra” në Top Channel.

Ajo u vendos përballë disa titujve të lajmeve të ndodhura gjatë kësaj jave dhe politikania e njohur i ka komentuar.

Duma u ndal edhe tek roli i një amvise shtëpie, ajo u shpreh se kur shkon në shtëpi ka dëshirë që të jetë krejt ndryshe nga jashtë.

“Kur jam në shtëpi dua të ndryshoj komplet pamje, me pizhame të ngrohta, papuçe të ngrohta. Unë nuk gatuaj që të them se di të bëj këtë e këtë, nuk kam as durim. Që të bëj një tavë me 8 përbërës, nuk kam nerva. Por gjërat i dua të shëndetshme, gatuaj shpejt por të shëndetshme. Më pëlqen të bëj pulë, jo në furrë se nuk kam kohë”, – tha Grida.

Leave a Reply

Your email address will not be published.