Sinoptikanët zbulojnë se çfarë do të ndodhë me motin 3 ditët në vijim

Në Shqipëri dhe gjithë rajonin tonë pritet mot i ngjashëm, me alternime mes vranësirave dhe intervaleve kohore me diell. Reshje atmosferike nuk pritet të ketë.

Të mërkurën pak më nxehtë, me rritje të lehta të temperaturave ditore. Do të vazhdojë mot i ngjashëm, me alternime mes vranësirave dhe intervaleve kohore me diell.

Të enjtën dhe të premtën pak më ftohtë me vranësira, intervale kohore me diell dhe mundësi për riga lokale shiu të intensitetit të dobët. Për fundjavë përsëri rritje e tempertaurave.

Leave a Reply

Your email address will not be published.