Sinan Vllasaliu ndan fotografinë me familjen e kompletuar

Përveç skenës muzikore që mbetët emër i dalluar, Sinani është një ndër këngëtarët që merr vëmendje edhe në jetën e përditshme.

Në shumë imazhe të publikuara, ai qëndron në krye të mediave rozë, shkruan “Kosovarja”.

Por, në një storie të fundit ai shihet bashkë me familjen duke reflektuar me pozitivitet.

E gjithë familja duken për mrekulli, dhe këtë e dëshmon imazhi në vijim.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.