Si vajzë e re, Gili shkëlqen me fustanin e ngjitur për trupi (FOTO)

Gili është njëra ndër këngëtaret më të dashura. Kjo për shkak këngëve të saja dhe sigurisht viteve të shumta që ka në skenë, shkruan Billbordi.com

Gili tash e një vit ka humbur shumë kilogramë duke u kthyer kështu në peshën që kishte dikur kur ishte e re.

Kjo ka bërë që ajo vazhdimisht të komentohet për paraqitjet e saja.

Së fundmi ajo që ka rënë në sy është një foto që ka postuar këngëtarja ku po duket shumë bukur.

Të veshur ka një fustan të ngjitur për trupi ku po i vë në pah format që tashmë Gili ka arritur.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.