Magazine Showbizz

Si po i ecën shtatzënia Lules së Lirimit, pasi mundi sëmundjen e rëndë?

Share on the social medias

Luljeta Hajdari blogerja kosovare po bëhet nënë për herë të dytë pas rreth 5 vitesh.

Luljeta është diagnostifikuar me sëmundjen e rende dhe pas shumë sfidave arriti ta kaloj me sukses këtë semundje të vështirë.

Lulja ka bërë të ditur se është në pritje të ëmbël dhe se do të bëhet nënë për herë të dytë. Ky lajm i ka surprizuar shumë ndjekësit e saj në rrjete sociale.

Lulës shtatzënia po i ecën mirë.

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.