Magazine Showbizz

Si modele, kështu i tregon format e saj në fustan në ngushtë Shkurte Gashi

Share on the social medias

Ajo për momemntin është njëra nga emrat më të përfolur kohëve të fundit.

Shkurte Gashi, vazhdon që me zërin dhe këngët e saj të reja të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Ndonëse pak muaj më parë ajo u bë nënë për herë të parë, profesionin e saj asnjëherë nuk e ka lënë anash, duke qenë kështu njëra nga këngëtaret më aktive.

Duke qenë se është gjithmonë afër publikut, ajo normalisht që duhet të duket bukur, e trupin e saj si modele e ka treguar në fustan të ngushtë./ORAinfo/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *