Magazine Showbizz

Shtatzënia e bënë Einxhel të vesh xhinset e Dagz? (FOTO)

Share on the social medias

Einxhel dhe Dagzë së shpejti pritet të bëhen prindër për herë të parë.

Ata në rrjetin social instagram kanë bërë të ditur se janë në pritje të një djali.

E Einxhel dita ditës po shëndoshët më shumë.

Madje fansat janë të bindur se Einxhel i kishte ‘veshur’ xhinset e Dagzit?!

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *