Shoqja e zemrës dhe ish-i dashuri i Borës bëhen bashkë në ‘Big Brother Vip’ (FOTO)

Pas kaq shumë vitesh, “Big Brother” është rikthyer kësaj radhe me personazhe VIP, të cilët do të garojnë për çmimin e madh prej 100 mijë eurosh.

Tashmë kurioziteti është shuar në lidhje me personazhet, shtëpinë, opinionistët si dhe çdo detaji tjetër që ka të bëjë me këtë “Reality show”.

Donald Veshaj është një nga personazhet që ju bashkua këtij spektakli, e bashkë me të edhe shoqja e ngushtë e ish të dashurës së tij, Bora Zemanit, Semi Jaupaj.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.