Magazine Showbizz

Shkurte Gashi shkon në dasmë, e lë nën hije edhe nusen me bukurinë e saj

Share on the social medias

Shkurte Gashi, po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo padyshim është njëra nga artistet më të kërkuara dhe pothuajse në çdo mbrëmje është e angazhuar si në dasma ashtu edhe në ahengje.

Shkurta është mësuar që gjithmonë të jetë e angazhuar të bëjë atmosferë në koncerte e dasma, por së fundmi ajo është ftuar në një dasmën si dasmore.

Ajo është ftuar së bashku me burrin e saj, Albertin, ku në sy bie veshja e saj shumë elegante./ORAinfo/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.