Shkurte Gashi befasohet live në një koncert në Zvicër për ditëlindje (VIDEO)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Shkurta Gashi, ditën e djeshme ka festuar ditëlindjen e 38-të, e pikërisht për ditëlindje, ajo ka qenë e pranishme për të kënduar në një klub në Zvicër.

Derisa po hynte në skenë për të performuar, këngëtarja ka marrë suprizën e ditëlindjes, në ato momente ajo është befasuar me një tortë dhe i gjithë publiku ka filluar t’i këndonte këngën e ditëlindjes.

Pamje nga ajo surprizë, këngëtarja i ka ndarë me ndjekësit në Instagram.

“Faleminderit me zemër”, ka shkruar Gashi, urimet vazhduan edhe në pjesën për komente, duke qenë se ndiqet nga 385 mijë njerëz.

VIDEO:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Shkurte Gashi (@shkurtegashi_)

Leave a Reply

Your email address will not be published.