Shkurte Fejza bën dritë me fustanin e mrekullueshëm (FOTO)

Shkurte Fejza po vazhdon të jetë në top formë.

Me përkushtimin e vazhdueshëm që ka për vetën, këngëtarja e njohur qëndron në krye të medieve rozë.

Edhe në këtë imazh të fundit, këngëtarja në imazhin e publikuar duket perfekte teksa shihet me një fustan unik.

Po ashtu, rregullimin në flokë dhe fytyrë nuk i mungon ku duket si vajzë e re.

Për më shumë, binduni me imazhin në vijim.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.