Magazine Showbizz

Shfaqet pa grim dhe duket krejt ndryshe: Pushimet e nxehta të Kejvina Kthellës

Share on the social medias

Modelja e njohur Kejvina Kthella është vazhdimisht aktive në rrjete sociale, ku poston momentet e udhëtimet e saj luksoze, shkruan Billbordi.net

Këtë verë, modelja ka pushuar në disa vende ekzotike, ku së fundi ka kaluar disa ditë relaksi në Punta Cana.

Ajo nuk ka kursyer fotot në “Instagram”, ku shfaqet me rroba plazhi të modeleve të ndryshme, që nxjerrin në pah format e bujshme.

Në fotot e ndara ajo shihet pa grim dhe po duket krejtësisht ndryshe nga se jemi mësuar ta shohim./Billbordi.net/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *