Shenjë rikthimi apo mbështetje? Gjesti i papritur i Borës për Donaldin mbrëmë në finalen e BBV (FOTO)

Trekëndeshi i dashurisë Bora-Donald-Beatrix e ka vënë në qendër të vëmendjes aktorin e njohur edhe pse një pjesë e mirë iu kthyen kundër pasi “tradhtoi” Bora Zemanin.

Bora “fshiu” nga jeta e saj në fillim të vitit çiftin Donald-Beatrix duke i hequr nga Instagrami dhe u duk se çdo gjë mori fund ku nuk kishte më asnjë Donald të ndjekur nga ajo.

Por mbrëmë u vuri re se Bora Zemani ndjek një faqe fansash në Instagram, “Donald Bora”.

Nuk dihet a është kjo një shenjë mbështetje në këtë finale, shenjë rikthimi që një pjesë e fansave e urojnë ende, por nuk mund të jetë pakujdesi apo rastësi.

Kujtojmë që Donaldi nuk arriti të trumfonte për të fituar çmimin e madh të ‘Big Brother Vip’, por dhuroi një spektakël të jastëzakonshëm dhe u prit me një mbështjet të madhe nga të gjithë.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.