Semi Jaupaj tregon arsyen e fortë se përse dëshiron të këndoj

Këngëtarja Semi Jaupaj, mori vëmendje sa ishte pjesë e spektaklit të famshëm “Big Brother VIP”.

Ajo u komentua shumë për veprimet dhe qëndrimet e saj brenda shtëpisë së famshme.

Artistja është mjaft aktive tani në rrjetet sociale ku poston imazhe të ndryshme.

Në postimin e saj të fundit ajo ka treguar arsyen e vërtet se përse dëshiron të këndojë ku lenë të kuptohet së fansat e saj janë arsyja.

FOTO:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sємι Jαυραʝ (@semijaupaj)

Leave a Reply

Your email address will not be published.