Magazine Showbizz

Semi Jaupaj bën ndryshim në pamje dhe nuk njihet, ja si po duket tani

Share on the social medias

Këngëtarja shqiptare dhe ish-banorja e Big Brother Vip Albania po vazhdon të ndiqet me mjaft vëmendje në rrjetet sociale shkaku i projekteve poashtu edhe i shoqërisë me Bora Zemanin, shkruan Billbordi.net

Së fundmi ajo ka treguar se ka bërë një ndryshim në pamje më sakësishtë tek flokët e saj ku ka postuar video duke prerë flokët.

Përndryshe Semi Japuaj është mjaft e komentuar dhe e ndjekur edhe për shkak të raporteve miqësore që ka me Borën e Donaldin.

Sa i përket jetës private Semi është përfolur shpesh herë për një lidhje me Ron Zaitin me të cilin ka edhe bashkëpunim./Billbordi.net

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.