Selena Gomez në lidhje dashurie me biznesmenin shqiptar? (FOTO)

Po bëhet nami në rrjet.

Të gjithë duan të dijnë për lidhjen e Selena Gomez dhe Zen Matoshin, të gjithë titujt e gazetave kryesore ndërkombëtare ishin nëse dyshja janë në një lidhje dashurie.

Ylli botëror, Selena Gomez, ka qenë në një koncert të Dua Lipës në New York City dhe është parë nën shoqërinë e biznesmenit shqiptar, Zen Matoshi.

Ata kanë bërë dhe foto dhe fansat kureshtar menjëherë kanë dëshiruar të dinë se nëse ata janë vetëm shokë apo diçka tjeter po lind mes tyre.

“Ata janë miq, ai punon në punon në fushën e teknologjisë dhe ka ndihmuar në këshillimin e Selenës”, tha një burim për “E! News” Selena dhe Zen shkaktuan bujë kur u panë në Madison Square Garden më 1 Mars edhe pse artistja nuk publikoi asgjë, sipërmarrësi postoi një video në rrjete sociale.

Epo ne mezi po presim për lajme të reja.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.