News

“S’do t’ia dilni as në ëndrrat tuaja më të bukura”, Florjan Binaj i revoltuar, jep mesazhin e fuqishëm

Share on the social medias

Situata në veri të Kosovës u tensionua shumë mbrëmjen e së dielës, për shkak të vendosjes së reciprocitetit.

Policia kosovare njoftoi se ka patur të shtëna në drejtim të forcave të policisë, por që fatmirësisht nuk ka shkaktuar dëme.

Lidhur me ketë gjendje të agravuar ka reaguar aktori i njohur Florjan Binaj i cili është sensibilizuar me Kosovën duke dhënë një mesazh të fortë.

“Kosova ka qenë, është dhe do të jetë gjithmonë Shqipëri”, shkruan Binaj.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.