Magazine Showbizz

Sarah dhe Pm po i japin fund beqarisë? Dalin detajet

Share on the social medias

Sarah dhe Pm vazhdojnë të jenë një nga qiftet e preferuara të publikut të krijuar gjatë qëndrimit në BB VIP.

Kështu, një postim i fundit i blogeres në Instagram po ndez dyshimet se ajo dhe DJ kosovar mund të kenë nisur të mendojnë për të ardhmen.

Ajo publikoi në profilin e saj një llokum dhe krahas fotos shkruan: “Në kokë të beqarëve”.

Nuk dihet nëse përmes këtij postimi Sarah shprehu dëshirën për t’i dhënë fund beqarisë, kjo mbetet për t’u parë në vijim.

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.