Magazine Showbizz

Sarah Berisha zbulon punën e parë që ka bërë

Share on the social medias

Sarah Berisha është nga personazhet e njohur shqiptare më të dashura për publikun.

Blogerja e njohur simpatinë e ndjekësve të saj të shumtë e rriti gjatë pjesëmarrjes në Big Brother Vip Albania ku shfaqi një anë që followers-at e saj nuk e kishin parë.

Sot ajo merret me modelim, fiton si influencuese dhe blogere por dikur ka punuar diçka krejt tjetër.

Në një bisedë me ndjekësit e saj dikush e pyeti se cila ishte puna e saj e parë dhe Sarah u përgjigj pa komplekse.

“Kam punuar për herë të parë në një ‘’exchange’’ 3 muaj vere Prisja klientët që paguanin ujin, dritat, internetin”, ka shkruar Sarah.

Sot ajo dhe i dashuri i saj DJ PM janë ndër çiftet më të pëlqyera shqiptare.

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.