Magazine Showbizz

Sarah Berisha tregon format e saj si modele para pasqyres

Share on the social medias

Sarah Berisha publikoi një video të re. Blogerja, tashmë e përcjellur nga shumë persona shihet duke treguar format trupore para pasqyre dhe rregullimine thonjeve qe ka bere.

E veshur me shumë stil dhe thjeshtë ajo duket mahnitëse.

Si gjithmonë me ëmbëlsinë e saj sjell vetëm pozitivitet./InfoKosova/

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *