Sarah Berisha poston momente nga koncerti i Malumës në Tiranë (FOTO)

Sarah Berisha është njëra ndër blogeret e tashmë edhe prezantuese në emisionin “Kosherja”, më të dashurat.

Ajo merr vëmendje të madhe në çdo paraqitje të saj, si një blogere Sara bie në sy për stilin e saj të veçantë që ka.

Ndërkaq së fundmi Sara ka postuar disa foto ku shihet në koncertin e këngëtarit të njohur Maluma, e që është mbajtur mbrëmë në Tiranë.

Sara po duket shumë bukur, dhe si duket paska kaluar momente të paharrueshme.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.