Sarah Berisha ndryshon flokët, si do të duket ajo? (FOTO)

Sarah Berisha është njëra ndër personazhet më të komentuara por edhe më të dashurat.

Blogerja ishte pjesë e edicionit të parë të “Big Brother VIP” dhe kjo e bëri atë akoma më të komentueshme në media e kudo.

Ndërkaq ajo ka postuar një foto në Instastory-in e saj ku ka treguar se po bën një ndryshim në flokë.

Si do të duket ajo deri në rezultatin final, kjo mbetet të shihet.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.