Sarah Berisha bën ndryshimin në flokë, ja si duket ajo (FOTO)

Sarah Berisha është njëra ndër personazhet më të komentuara por edhe më të dashurat.

Blogerja ishte pjesë e edicionit të parë të “Big Brother VIP” dhe kjo e bëri atë akoma më të komentueshme në media e kudo.

Ndërkaq ajo ka postuar një foto ku ka treguar ndryshimin që ka bërë në flokë.

Si duket ajo ka ndërruar ngjyrën e flokëve duke u bërë një bionde natyrale dhe duket kaq bukur.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.