Magazine Showbizz

Sara Hoxha e Armina Mevlani marrin ‘mësysh’ ja çfarë u ndodhi

Share on the social medias

Sara Hoxha njoftoi se do jetë në interviste të emisioni më i ndjekur kohëve të fundit Goca dhe Gra, shkruan Billbordi.net

Përmes një Insta Story ajo tha se do jetë në intervistë me Armina Mevlanin, e cila është edhe një bloggere mjaft e njohur.

Por në disa story të tjera shihet Armina duke pastruar dyshemenë, por pse.

Armina thotë se Sara mori mësysh pasi i shpetoi pija nga dora, derisa shihet duke pastruar./Billbordi.net/

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *