Sara dhe Ledri po martohen? (FOTO)

Sara Hoxha dhe Ledri Vula tashmë jetojnë së bashku dhe kanë një vajzë, mirëpo nuk kanë bërë dasmë dhe nuk janë kurorzuar ende.

Së fundmi, Sara në llogarinë e saj në Instagram ka shpërndarë një fotografi ku shihet në një dyqan me plotë fustana nusërie, shkuan”Kosovarja”.

Ndoshta, Sara po planifikon martesë, dhe ka shkuar të të zgjedhë fustanin e bardhë që do ta veshë në ditën më të rëndësishme të jetës së saj.

Blogerja nuk ka treguar diçka në lidhje më dasmën, mirëpo ndoshta në ditët në vijim ajo do të jap ndonjë konfirmim.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.