Magazine Showbizz

Sa qenkan rritur: Eni Vasili publikon foton më të bukur të verës me dy vajzat e saj binjake

Share on the social medias

Prej një viti, jeta e moderatores Eni Vasili ka ndryshuar. Ajo është bërë nënë e dy vajzave binjake dhe çdo ditë po shijon lumturinë e madhe.

Së fundmi, Eni ka nisur pushimet e verës dhe nuk ka nguruar të ndajë foton më të ëmbël në rrjetet sociale. Ajo shfaqet shumë e qeshur teksa Nikol dhe Sofi e kanë përqafuar.

“Lloji im i verës”, ka shkruar Eni krahas fotos shumë të bukur.

Kujtojmë që më 6 korrik, vajzat festuan 1-vjetorin dhe moderatorja nuk nguroi t’i organizonte një super festë./abcnews

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.