Magazine Showbizz

Sa ndryshe, Fifi vjen në stilin që nuk e kemi parë asnjëher më parë

Share on the social medias

Fifi është ndër këngëtaret më të suksesshme dhe më të talentuara e cila ka dëshmuar atë me performancat e saja të shumta plotësisht live, shkruan Billbordi.net

Ajo poashtu është shumë e përfolur në mediat rozë sa i përket jetës së saj private. Së fundi ajo ka ndarë disa foto interesante në Instagram.

Veshur me një fustan të gjatë me flatra, dhe një korset këngëtarja duket tejet bukur dhe në këtë stil nuk e paskemi parë asnjëher./Billbordi.net/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *