Ryva sjell foton e bukur me burrin e dy fëmijët

Këngëtarja Ryva Kajtazi është bërë nënë e dy fëmijëve një djal dhe një vajzë.

Së fundmi ajo ka postuar disa fotografi me fëmijët.

Por më rrallë e kemi parë me bashkëshortin.

Së fundmi solli një foto të ëmbël të portretit familjar dhe duken familje e mrekullueshme.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.