Magazine Showbizz

Ryva Kajtazi vishet e grimohet për të dalë, por ky detaj mori gjithë vëmendjen (FOTO)

Share on the social medias

Ryva Kajtazi, është njëra nga personazhet më të dashura për publikun.

Ani pse ka kohë të gjatë në skenë, Ryva kohëve të fundit ka qenë më aktive në rrjetet sciale.

Madje, sezonin veror ajo ishte njëra nga këngëtaret live më të kërkuara në dasma dhe ahengje, krahas kësaj, Ryvën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku duket se është rregulluar për të dalë, por flokët e saj që tashmë i ka bërë ngjyrë kafe morën gjithë vëmendjen.

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *