Magazine Showbizz

Ryva Kajtazi del për kafe me djalin e saj, nuk i ka ngjarë aspak asaj

Share on the social medias

Ryva Kajtazi, është personazh shumë i dashur për publikun.

Ani pse karrierën e saj e filloi si aktore, ajo namin më të madh e bëri si këngëtare, duke filluar nëpër bende të ndryshme, e ma pas kaloi si solo këngëtare.

Tani, ajo është njëra nga artistet më të angazhuar nëpër dasma dhe ahengje të ndryshme.

Përveç jetës artistike, Ryva është edhe një nënë shumë e përkushtuar, e së fundmi ajo ka postuar një video ku shihet me djalin e saj, Fronin.

Ajo çka bie në sy është ngjashmëria e madhe me të atin./ORAinfo/

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *