Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku kurorëzojnë dashurinë në martesë, dalin fotot nga ceremonia, fustani i veçantë i aktores

Sot është një ditë e madhe e veçantë për Rudina Dembacajn. Aktorja e njohur e humorit dhe Marku Frroku kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë.

Pak minuta më parë Rudina ka publikuar fotot e veçantë nga ceremonia e kurorëzimit në kishë. Në këtë moment të special Rudina ka zgjedhur një fustan nusërie mjaft të veçantë me një rrip të zi në bel.

“Kemi Zotin dëshmitar!”, shkruan Dembacaj në fotot e publikuara.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.