Magazine Showbizz

Rrushja e Përputhen ndryshon shumë në pamje nga ndërhyrjet e shumta

Share on the social medias

Rushe Zyba u bë e njohur për publikun me pjesëmarrjen në emisionin e dashurisë Përputhen, e ku ishin konkurente bashke edhe me motren e saj, shkruan Billbordi.net

Ajo nuk arriti të gjej dashurinë ku edhe doli beqare, edhe pse pati takime te shumta me djemte ne program.

Së fundmi Rrushen po e shohim me foto e video mahnitëse në rrjetin social Instagram.

Nga nderhyrjet e shumta fytyra e saj duket komplet ndryshe dhe mund te thuhet se nuk njihet. /Billbordi.net/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *