Rrjeti u “çmend”, por cili është raporti i vërtetë i Ardian Bujupit me Jasminën e “Përputhen”?

Këngëtari i njohur shqiptar, Ardian Bujupi, së fundmi ka publikuar një imazh krahë ish-konkurrentes së “Përputhen”, Jasmin Kadriu.

Kaq mjaftoi dhe ai u vendos në qendër të vëmendjes duke pushtuar portalet dje e sot, edhe pse duken të afërt, mes tyre nuk ka asgjë më shumë se miqësi.

Burime të Indeksonline mësojnë se Ardian Bujupi është duke realizuar klipin e këngës “U tranova”, pjesë e së cilës do të jetë Jasmina.

Të njëjtat burime bëjnë me dije se ky projekt është drejt finalizimit dhe do të publikohet së shpejti.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.