Rozana Radi do bëhet pjesë e Big Brother VIP? Këngëtarja shton dyshimet me postimet e fundit

Të martën startoi dhe Big Brother Vip, ku u bënë pjesë e saj 14 personazhe.

Mirëpo moderatorja bëri me dije se në emission do të futen edhe persona të tjerë që do të bëhen kështu pjesë e këtij “reality show”.

Rozana Radi është një nga këngëtaret, e cila po përflitet për hyrjen në Big Brother VIP. Ajo vetë ka ngritur dyshime me disa postime në Instagram Story.

Rozana ka ripostuar dy herë rreth Big Brother VIP. Mbetët për të parë nëse ajo do të jetë banorja e raadhës në shtëpinë e Big Brother.

Leave a Reply

Your email address will not be published.