Magazine Showbizz

Ronela Hajati ka një kusht për djalin që do t’i fitojë zemrën, shumë i lehtë

Share on the social medias

Këngëtarja e njohur, Ronela Hajati, zbuloi disa ditë më parë se është single, duke u shprehur se është gati të dalë në takim me dike, duke treguar se është shumë e angazhuar me muzikën dhe kjo gjë nuk ia lejon t’i përkushtohet dikujt.

Ndërkohë, së fundmi, Ronela ka rrëfyer edhe një nga “kushtet” që duhet të ketë djali që do të fitojë zemrën e saj.

Përmes një postimi në “Instastory”, Hajati thotë se partneri i saj “duhet të “dashuroni” këngët e postuara nga ajo”.

Më tej, artistja shfaqet nga makina duke kënduar disa hite botërore ndër vite.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *